Geranium phaeum `Samobor` (Bodziszek żałobny)

20.00 

Śliczny bodziszek żałobny o liściach zielonych. Kwiat śliwkowy, ciemny. Dorasta do 100cm wysokości. Stanowisko słoneczne lub półcieniste. Kwitnienie maj-lipiec. Zastosowanie byliny jest szerokie. Roślinka jest mrozoodporna ale wrażliwa jest na zimowe wiatry. Najlepiej rośnie na glebach żyznych, przepuszczalnych, umiarkowanie wilgotnych. Nie toleruje nadmiaru wody. . Doniczka C2

Na stanie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.